Sportovní plochy

Fotbalové hřiště:
Realizujeme automatické zavlažovací systémy fotbalových hřišt při nejpoužívanějším řešení 16 postřikovačů po obvodu hřiště a 8 na středu. Neni problém ani pro velikostně atypické hřiště s návrhem a řešením závlahové systému přímo na míru, a tak dosažení té nejoptimálnější zálivky. Automatizovaná údržba sportovních ploch lze tímto způsobem provádět na téměř každé trávníkové ploše.
Pro optimalizování nákladů doporučujeme řešit zdroj vody akumulační nádrží.
Společně s aplikací drenážního potrubí se spádem zpět do jímky, lze dosáhnout maximálního využití vody na povrchu.

fotbalove-hriste   fotbalove-hriste2

Tenisové kurty:
Zavlažování tenisových kurtů se nejčastěji řeší závlahou 6 postřikovačů na kurt při antukovém provedení a 8 postřikovačů na kurt při trávníkovém provedení hřiště pro optimalizaci rovnoměrnosti závlahy.
Na hlavní sestavě automatického závlahového systému lze provést odbočku pro vodovodní sloupky a tak můžete zavlažovat jedno hřiště automatickým zavlažovacím systémem a druhý kurt s hráčem, který je zvyklí skrápět hřiště hadicí může tento úkon provádět současně se závlahou. 
S postřikovačí I-25 HS a I-40 HS lze dosáhnout rovnoměrné zálivky tenisového kurtu během pouhé minuty.

tenisove-kurty   tenisove-kurty2

Dále naše firma provádí instalaci automatických závlahových systému na golfových, baseballových a softbalových hřištích, jízdárnách pro koně a jiné druhy sportovních hřišť s požadavkem na automatický zavlažovací systém. 

Doporučujeme:
Při čerpání vody z řeky doporučujeme předfiltraci, akumulační nádrž a osazení výkonného samonasávacího čerpadla.

Zajímavost:
Postřikovač který se používá na fotbalových hříští má maximální poloměr dostřiku přes 30 metrů, což je pro představu výška 12 patrového obytného domu.

Rádi vás navštívíme pro vytvoření cenové nabídky.
Napište nám

Zavolejte na 775 375 052 nebo nám napište email jsme@azsplzen.cz
Copyright © 2020. Automatické závlahové systémy Plzeň. Tvorba webu od Hellodesign.cz