Automatické závlahové systémy pro parky, zahrady a veřejné plochy

Naše firma je jako jedinná v západních čechách držitelem certifikace Hunter partner. V praxi to znamená, že dlouhodobě spolupracujeme jen a pouze s firmou Hunter. Během naší spolupráce jsme se osvědčili jako spolehlivá firma, která duch kvality a důvěry předevá i koncovým zákazníkům.

Veškeré komponenty pro Vaší závlahu jsou od společnosti Hunter a to zaručuje ty nejvyšší požadavky na kvalitu a dlouholetost fungování Vašeho automatického závlahového systému.

zavlahy-zahrady-verejne-plochy

Mysleme na přirodu, vrátí nám to zpět:
Automatické zavlažování dnes patří mezi velice oblibené téma a to nejen z důvodu pohodlí a automatizace, ale také z důvodu zadržování vody v krajině, vytváření vhodných klimatických podmínek, úspoře času a další řadu pozitivních věcí, které mají dopad nejen na Vás ale i na Vaši zahradu a okolí.

Automatické závlahové sytémy jsou dnes ovládané přes nejmodernější technologie jako jsou WIFI či Bluetooth a to nejen pro maximální pohodlí zákazníka, ale především také proto, že synchronizace a napojení jednotky na meteostanici zaručuje automatizované nastavení Vaší závlahy s ohledem na počasí a to vede k šetření vody. Na druhou stranu v horkých parných dnech závlaha přidá procentuálně dle nastavení zákazníka tolik množství vody, kolik je potřeba. To zaručuje maximální rovnoměrnost a užitečnost Vaší závlahy. Naše firma připraví nastavení závlahy na počátek sezóny, ale v případě potřeby a nutnosti nás není problém kontaktovat i v průběhu roku a vzdáleně přenastavit, či poradit s novým rozložením zavlažovacích cyklů. Automatické závlahové systémy jsou vhodné také jako automatizovaná údržba veřejné zeleně.

zavlahy-zahrady-verejne-plochy2   zavlahy-zahrady-verejne-plochy3

Výhody Automatického závlahového systému:
Závlahový systém zadržuje vodu v krajině
Úspora času oproti ručnímu zalévání
Rovnoměrnost závlahy vede k úspoře vody
Minimalizace odparů vody při ranních a večerních cyklech závlahy
Zhodnocení pozemku
Rychlá návratnost investice
Nastavitelnost přes WIFI
Automatizovaná údržba veřejné zeleně

Kolik vody je potřeba pro závlahu trávníku u rodinného domu:
Srážky v ČR pokryjí zhruba 1/3 až 1/ 2 potřebného možství vody pro optimální růst trávníku.
Během vegetačního obdobi od jara do podzimu potřebuje trávník zhruba 25-40 l m2 za týden.

Realizace:
Automatický závlahový sýstém je vhodné instalovat již pří samotné výstavbě zahrady a přemýšlet o zdroji vody a vedení veškerého potrubi po zahradě. Tak aby se rozmýšlelo již při počátku o různých průchodkách pod chodníky, parkovacích stáních a jiných překážkách.

zavlahy-zahrady-verejne-plochy4

Není ale žádný problém provést instalaci již do založené zahrady a to nejen trávníku, ale i různých záhonů, skleníků, veřejné zeleně apod. Používáme ty nejmodernější stroje na realizace závlah a proto není problém ani s odřezem travního drnu a následném položení drnu zpět. To zaručí, že zrhuba 14 dní od dokončení realizace je trávník v předešlé formě.

zavlahy-zahrady-verejne-plochy-5   zavlahy-zahrady-verejne-plochy-6

Doporučení:
V letních parních dnech, je lepší travní drn nechat o něco výše narůst a následně sekat o něco výše než obvykle. Trávník pak lépe zadržuje vodu, neprosychá a nemusí se spotřebovávat tolika vody na zálevání.

ZDE KLIKNI PRO CENÍK SLUŽEB

 

 

Rádi vás navštívíme pro vytvoření cenové nabídky.
Napište nám

Zavolejte na 775 375 052 nebo nám napište email jsme@azsplzen.cz
Copyright © 2020. Automatické závlahové systémy Plzeň. Tvorba webu od Hellodesign.cz