Trávníkové koberce Plzeň

Naše firma používá pouze trávníkové koberce Agro. S toutou firmou máme dlouholeté zkušenosti a víme, že můžeme zaručit osvědčenou kvalitu. Firma Agro CS dodává trávníkové koberce i pro největší fotbalové stadiony u nás, kde je požadována ta nejvyšší kvalita travníkových koberců.

Cena trávníkového koberce Agro

Cena trávníkového koberce je 165,- Kč vč. DPH za 1m2. Při odběru většího množství je cena individuální. Dále je nutné počítat s dopravou, která se pohybuje kolem 5000,- za 100m2 v Plzni a okolí. A prací, která je v rozmezí od 150-250 Kč/m2 (příprava podloží a samotá pokládkou). Velice záleží na rozsahu prací, typu podloží, dostupnosti, členitosti apod. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku. Můžete se nám ozvat telefonicky, nebo emailem uvedeným ve složce kontakty.

Příprava půdy

Před položením trávníkového koberce je zásadní příprava podloží pro jeho pokládku. Podloží by mělo být vzdušné a měli by z něj být odstranění všechny nežádoucí materiály jako jsou kameny, plevele a stavební materiály.

Substrát pro prokládku

Pro pokládku trávníkového koberce je vhodný propískovaný substrát. Nejlépe je používat křemičitý písek a substrát by měl být v poměru 70/30 až 60/40 hlína/písek.

Pokládka trávníkového koberce

U samotné pokládky je velice důležité dodržovat pravidla s tím spojené. V opačném můžou místo radosti přijít velké starosti. A proto doporučujeme přenechat práci odborníkům, a nebo se alespoň dobře poradit s odbornou firmou, která má s pokládkou zkušenosti.

Hnojení trávníkového koberce

Trávníkový koberec je při pokládce již nahnojen z trávníkové školky a to velice kvalitními dlouho působícími hnojivy. V praxi to znamená, že první rok od položení nemusíte hnojit vůbec a trávník je krásně sytě zelený po celou dobu vegetačního období.

Závlaha

U trávníkových koberců je velice důležitá zálivka a to zejména ihned po jeho pokládce. Trávník se musí zalévat intenzivně tak, aby se dobře prokořenil. Pro kvalitní zálivku poslouží pouze automatický závlahový systém, který zaručí 100% rovnoměrnost zálivky, s hadicí nebo různými zahradními zavlažovači nikdy nedosáhnete rovnoměrné zálivky a v různých místech může trávník prosychat, nebo být naopak zavlažený moc. Co je u zálivky také velmi důležité, je to, že by se měla provádět v brzských ranních hodinách, a tak může přes celý den trávník vodu využívat. Nezavlažuje se ani přes den, ani ve večerních hodinách. Přes den by se mohl trávník spálit přes kapky vody na trávníku a v noci zase trávník vodu nevyužívá, a tak by se na něm mohli tvořit plísně a podobné trávníkové choroby. Pro více informací o závlaze nás můžete kontaktovat, rádí Vám vše vysvětlíme.

Rádi vás navštívíme pro vytvoření cenové nabídky.
Napište nám

Zavolejte na 775 375 052 nebo nám napište email jsme@azsplzen.cz
Copyright © 2020. Automatické závlahové systémy Plzeň. Tvorba webu od Hellodesign.cz